PoStawione Blogi

Radosław Majewski

Ubiegły tydzień spędziłem we Włoszech. Gościnnie, wraz z trzema bardzo utalentowanymi, młodymi piłkarzami pojechałem do Mediolanu.

więcej »
Maciej Sadlok

Trwa zgrupowanie reprezentacji Polski. Najpierw gramy z Finlandią, a potem z Serbią i Hiszpanią. Cieszę się, że odkąd Franciszek Smuda jest selekcjonerem, ja zawsze jestem powoływany. Nie czuję się jednak pupilkiem trenera, tylko staram się dziękować mu za zaufanie dobrą postawą.

więcej »
Tomasz Kuszczak

Już dziś dwa arcyważne spotkania. Nasze z AFC Sunderland i przede wszystkim FC Liverpool z Chelsea Londyn. Można by rzec, że wszystko w rękach piłkarzy Liverpoolu, jednak i nas czeka trudne zadanie.

więcej »
Sebastian Mila

Ostatnio, wspólnie z trenerem Ryszardem Tarasiewiczem, zostaliśmy zaproszeni do programu sportowego Telewizji Dolnośląskiej.

więcej »
Bobo Kaczmarek

Za nami pierwsza kolejka Ekstraklasy. Największe wydarzenie to wygrana Legii z Cracovią. To wyraźny sygnał, że drużyna Jana Urbana zamierza walczyć o tytuł mistrza Polski.

więcej »
Stanisław Terlecki

To, co dziś napiszę, być może będzie przewrotne i pewnie wielu się nie spodoba. Skrytykuję bowiem naszą „świętość”, największą nadzieję polskiej piłki – Roberta Lewandowskiego. Bo ostatnio na tę krytykę zasłużył.

więcej »
Rafał Jackiewicz

Coraz mocniej przygotowuję się do walki o mistrzostwo świata IBF ze Słoweńcem Zaveckiem. Niestety, nie mogę rozpocząć sparingów i rozpisać zajęć, bo nie mamy jeszcze dokładnej daty walki. Ale cóż, z obozem Zavecka nie można się na razie skontaktować.

więcej »

Mięśnie czworogłowe ud

10.11.2010W najnowszym odcinku opowiadam o mięśniach czworogłowych ud.

Komentarze

Paweł Raczyński to jeden z najskuteczniejszych trenerów osobistych w Polsce. Na co dzień pracuje w FITNESS World Class w hotelu Marriott w Warszawie. Od dziecka dbający o zdrowy tryb życia, interesuje się także dietetyką, motoryzacją i muzyką klubową. Pytania do Pawła prosimy przysyłać na fit@stawiam.com.

Ostatnie komentarze

Molder

Ogólnie to rzeźbę masz kosmiczną, ale trochę małe ciężary zakładasz na filmikach. Brakuje trochę dokładnego opisu przysiadu. Jeśli ktoś założy 80kg na gryf i położy go na szyi to może się zdziwić. Oprócz tego dzięki.

31 sierpnia 2011 godz. 20:56
;)

mam nadzieje, że nie zawiesiłeś swojej działalności... bardzo pomocne to wszytsko szkodaby bylo gdybyś już nie jechał dalej z tematem:) pozdrawiam

5 lutego 2011 godz. 00:55
Paweł

Część z Was może zapewne się dziwić, czemu nie ma martwego ciągu - otóż wg mnie jest to zbyt złożone ćwiczenie, żeby zakwalifikować je wyłącznie jako treningów prostowników, także na filmie zrobiłem ćwiczenia izolujące ten obszar. martwy ciąg, w nie-klasycznej wersji pojawi się jednak w jednym z filmów, konkretnie przy dwugłowych uda :)

26 października 2010 godz. 15:41
~

ufff.. dobrze, że sprostowałeś bo ludzie by się ładnie skoksowali:P

11 października 2010 godz. 18:03